Sirp puidust käepidemega

10.20

 

Meie puidust käepidemega kumera teraga sirp on loodud pakkuma tõhusust ja mugavust erinevate põllumajandus- ja aiandustööde juures. See traditsiooniline tööriist on mugav kasutamiseks aias põõsaste alt, kuhu ei pääseks muruniiduki või trimmeriga ligi. Vähendades sellega käsitsi kitkumise vaeva. Sirbi disain ühendab endas aegumatu meisterlikkuse ja kaasaegsed vajadused, tagades töökindluse ja vastupidavuse.

  • Kvaliteetne kumer tera: Valmistatud kõrgekvaliteedilisest terasest, mis tagab teravuse ja vastupidavuse pikaks ajaks. Kumera kuju tõttu on sirp efektiivne vahend taimestiku lõikamiseks ja koristamiseks, võimaldades kiiret ja puhtatöötlust.
  • Puidust käepide: Käepideme valmistamisel on kasutatud kvaliteetset puitu, mis tagab hea haarduvuse ja mugavuse pikemate tööperioodide jooksul. Puidu loomulik tekstuur pakub vastupidavust ja ergonoomilist kasutuskogemust.
  • Ergonoomiline disain: Sirbi disain on mõeldud vähendama käte ja randmete väsimust, võimaldades seeläbi tõhusamat ja mugavamat töötamist. Tööriista tasakaalustatud kaal jaotub ühtlaselt, tagades sujuva liikumise.
  • Mitmekülgne kasutus: Ideaalne vahend nii professionaalsetele põllumajandustöötajatele kui ka hobiaednikele. Sobib suurepäraselt heina niitmiseks, umbrohu eemaldamiseks, samuti teravilja ja teiste põllukultuuride koristamiseks.
  • Lihtne hooldus: Sirbi tera hooldamine on lihtne – regulaarne puhastamine ja teritamine tagavad tööriista pikaajalise töökindluse ja tõhususe.
Tootekood: u001223 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Lisainfo

Kaal 0.23 kg
Mõõtmed 370 × 280 × 30 mm

Title

Go to Top