Silikoonmääre Spray 500ml Würth

12.70

• Eriti head libestusomadused
kõikidele materjalidele
• Hea sissetungimisvõime
• Hea elektrit isoleeriv omadus
(=14,7 kV/mm)
• Temperatuuritaluvus
-40 °C … +300 °C
• Pihustades värvitu, muutub hetke
pärast kuivades valgeks
• Sobib uste, poltide, mööblihingede,
liugsiinide, sidurite määrimiseks,
tundlike detailide kaitsmiseks niiskuse
ja korrosiooni eest

Tootekood: 108231 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Silikoonmääre Spray 500ml Würth

Würth Silikoonmääre Spray on kvaliteetne, valge, isoleeriv määrdeaine, mis pakub erakordseid libestusomadusi igat tüüpi materjalidele.

Toote omadused:

Eriti head libestusomadused: Würth silikoonmääre pakub suurepäraseid libestusomadusi, tagades sujuva ja efektiivse töötamise.

Hea sissetungimisvõime: See määrdeaine tuleb toime ka kõige raskemini ligipääsetavate aladega tänu oma suurepärasele sissetungimisvõimele.

Elektrit isoleeriv omadus: Würth silikoonmääre on suurepärane elektrit isoleeriv, mis tähendab, et see on ideaalne elektriseadmete ja komponentide kaitsmiseks.

Suurepärane temperatuuritaluvus: See määrdeaine talub temperatuure vahemikus -40 °C kuni +300 °C, muutes selle ideaalseks kasutamiseks kõige nõudlikumates tingimustes.

Värvus: Pihustades on määre värvitu, kuid kuivades muutub see valgeks, pakkudes nähtavat kinnitust korrektsest kohaldamisest.

Mitmekülgne kasutus: See määrdeaine sobib ideaalselt uste, poltide, mööblihingede, liugsiinide ja sidurite määrimiseks, samuti tundlike detailide kaitsmiseks niiskuse ja korrosiooni eest.

Würth Silikoonmääre Spray on usaldusväärne ja efektiivne lahendus igale määrimisvajadusele, tagades seadmete pikaajalise toimimise ja kaitse.

Lisainfo

Kaal 0.46 kg
Mõõtmed 240 × 65 × 65 mm
Brand

Würth

Title

Go to Top