Silikoonipüstol M1 ORANKI

5.90

Laost otsas

Tugeva konstruktsiooniga silikoonipüss profesionaalseks kasutamiseks. Etteandemehanism karastatud terasest, etteandesuhe 7:1. Komplektis silikoonituubi otsa avamisnõel.

Laost otsas

Tootekood: prv_TN_1597 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Silikoonipüstol M1 ORANKI

Tugeva konstruktsiooniga silikoonipüss profesionaalseks kasutamiseks

See silikoonipüstol on spetsiaalselt loodud professionaalseks kasutamiseks, tagades tugeva konstruktsiooni ja vastupidavuse. Selle abil saate hõlpsasti ja täpselt doseerida silikooni erinevatele pindadele.

Konstruktsioon

Silikoonipüstoli M1 ORANKI konstruktsioon on tugev ja vastupidav, tagades selle pikaajalise kasutamise. Püstoli etteandemehanism on valmistatud karastatud terasest, mis tagab suurema vastupidavuse ja täpsuse. Etteandesuhe on 7:1, mis võimaldab teil hõlpsalt doseerida silikooni ilma suurema pingutuseta.

Komplektis

Silikoonipüstoli M1 ORANKI komplektis on kaasas silikoonituubi otsa avamisnõel, mis võimaldab teil hõlpsasti avada silikoonituubi ja alustada tööd. See lisatarvik tagab mugavuse ja lihtsustab silikooni doseerimist.

Kokkuvõttes on silikoonipüstol M1 ORANKI ideaalne valik professionaalidele, kes vajavad tugevat ja vastupidavat tööriista silikooni doseerimiseks. Selle konstruktsioon ja lisatarvikud tagavad mugavuse ja täpsuse töö käigus.

Title

Go to Top