Saeraam saele TK255

95.00

Ruumi säästev kerge konstruktsioon
Kaal 15kg

Tootekood: prv_HZ_TK255MS Kategooriad: ,

Kirjeldus

Saeraam saele TK255

Ruumi säästev kerge konstruktsioon

Saeraam saele TK255 on ideaalne tööriist neile, kes vajavad kompaktset ja kergekaalulist saeraami. Selle kaal on vaid 15kg, mis muudab selle lihtsasti transporditavaks ja hoiustatavaks.

Kvaliteetne konstruktsioon

Saeraam saele TK255 on valmistatud vastupidavast ja kvaliteetsest materjalist, mis tagab selle pikaajalise kasutuse. Konstruktsioon on tugev ja stabiilne, mis võimaldab täpset ja ohutut saagimist.

Ruumisäästev disain

Saeraam saele TK255 on loodud ruumisäästva disainiga, mis võimaldab seda hõlpsasti kokku panna ja lahti võtta. See tähendab, et saeraam võtab vähe ruumi hoiustamisel ning on mugav kaasas kanda.

Mugav kasutada

Saeraam saele TK255 on lihtne ja mugav kasutada. Sellel on ergonoomiline käepide, mis tagab hea haarde ja kontrolli saagimise ajal. Lisaks on saeraamil reguleeritav lõikekõrgus, mis võimaldab teil saagida erineva paksusega materjale.

Kokkuvõttes on saeraam saele TK255 suurepärane valik neile, kes vajavad tööriista, mis on kerge, ruumisäästev ja mugav kasutada. Selle kvaliteetne konstruktsioon tagab selle pikaajalise kasutuse ning täpse ja ohutu saagimise.

Title

Go to Top