Saelint Lenox Contestor 2480x27x0,9 mm 4/6T

45.24

Laost otsas

Spetsiaalne lint, mis mõeldud valuteraste, titaaniumisulamite, roostevaba terase, nikli baasil sulamite ning tööriistateraste saagimiseks.

Laost otsas

Tootekood: prv_SAELINT2480X27_4/6CO Kategooriad: ,

Kirjeldus

Saelint Lenox Contestor 2480x27x0,9 mm 4/6T

Spetsiaalne lint

Saelint Lenox Contestor on spetsiaalselt valmistatud lint, mis on mõeldud erinevate materjalide saagimiseks. See on ideaalne valik valuteraste, titaaniumisulamite, roostevaba terase, nikli baasil sulamite ning tööriistateraste saagimiseks.

Kvaliteetne ja vastupidav

Lint on valmistatud kvaliteetsest materjalist, mis tagab selle vastupidavuse ja pika kasutusea. Saelint Lenox Contestor on spetsiaalselt töödeldud, et tagada suurepärane lõikekiirus ja täpsus.

Mõõtmed

Saelint Lenox Contestor on saadaval mõõtmetega 2480x27x0,9 mm. See tagab sobiva suuruse erinevateks saagimisvajadusteks.

4/6T hammaste arv

Lindil on 4/6T hammaste arv, mis tagab suurepärase lõikejõudluse erinevate materjalide saagimisel. Hammaste arv mõjutab lõikekiirust ja täpsust ning tagab optimaalse tulemuse.

Kokkuvõttes on saelint Lenox Contestor ideaalne valik, kui vajate spetsiaalset linti erinevate materjalide saagimiseks. Selle kvaliteetne ja vastupidav disain tagab suurepärase lõikekiiruse ja täpsuse. Valige see lind, et saavutada parimad tulemused oma saagimistöödes.

Title

Go to Top