Saeketas FASTER TOOLS TCT 210/60T x 30

8.00

4-osaline universaalsete naasklite ja konksude komplekt. Komplektis 1 sirge naaskel ja 3 erinevat konksu. Kahekomponentne käepide.

Tootekood: 82405 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Saeketas FASTER TOOLS TCT 210/60T x 304-osaline universaalsete naasklite ja konksude komplekt

Toote kirjeldus

See saeketas on osa FASTER TOOLSi universaalsete naasklite ja konksude komplektist. Saeketas on valmistatud kõrgekvaliteedilisest TCT materjalist, mis tagab pikaajalise vastupidavuse ja täpsed lõiked. Saeketas on mõõtmetega 210/60T x 304, mis sobib ideaalselt erinevateks lõiketöödeks.

Komplekti sisu

Komplekt sisaldab 304 osa, sealhulgas 1 sirget naasklit ja 3 erinevat konksu. Sirge naaskel on ideaalne tööriist puidu lõikamiseks ja kujundamiseks. Konksud on mõeldud erinevate esemete riputamiseks ja kinnitamiseks. Komplekti kuulub ka kahekomponentne käepide, mis tagab mugava ja kindla haarde töötamisel.

Kasutusvõimalused

Saeketas ja komplekti kuuluvad naasklid ja konksud on universaalsed ning sobivad erinevateks töödeks. Saeketas on ideaalne puidu lõikamiseks ja kujundamiseks. Naasklid ja konksud võimaldavad esemete riputamist ja kinnitamist erinevates olukordades. Komplekti kuuluv kahekomponentne käepide tagab mugava ja kindla haarde töötamisel.

Lisainfo

Mõõtmed 240 × 240 × 10 mm

Title

Go to Top