Redel 3×10, 3-osaline, 10 astet, alumiinium

323.00

Maksimaalne lubatud koormus 150kg.

Tootekood: prv_DW3X10T Kategooriad: ,

Kirjeldus

Redel 3×10, 3-osaline, 10 astet, alumiinium

Toote kirjeldus

See redel on valmistatud vastupidavast alumiiniumist ning on 3-osaline. Redelil on kokku 10 astet, mis võimaldab mugavalt ligi pääseda kõrgematele kohtadele. Redel on kerge ja kompaktne, mis teeb selle hoiustamise ja transportimise lihtsaks.

Maksimaalne koormus

Redel on testitud ja sertifitseeritud vastupidavuse osas ning talub maksimaalselt 150 kg koormust. See tagab kasutaja ohutuse ning võimaldab redelit kasutada erinevate ülesannete täitmisel.

Kasutusvõimalused

See redel on ideaalne abivahend erinevate ülesannete täitmisel nii sise- kui ka välistingimustes. Seda saab kasutada näiteks koduste remonditööde, aiatööde või ehitustööde jaoks. Redel on stabiilne ja vastupidav, mis tagab kasutaja turvalisuse.

Kokkupandav disain

Redelil on kokkupandav disain, mis võimaldab seda hõlpsasti hoiustada ja transportida. See võtab vähe ruumi ning on seetõttu ideaalne valik neile, kellel on piiratud ladustamisruum.

Kokkuvõte

Redel 3×10 on usaldusväärne ja vastupidav tööriist, mis aitab teil jõuda kõrgematele kohtadele. Selle alumiiniumkonstruktsioon tagab kerge kaalu ja vastupidavuse. Redel on mitmek

Title

Go to Top