Puusepavasar MAGNUM 16oz/455g

10.66

Eritöödeldud TPR kummi imab pinnaniiskuse ja tagab sellega turvalise ja mugava haarde.
Vasar on valmistatud kõrgkvaliteetsest tööriistaterasest.
Tööpinnad on induktsioonkarastatud.

Tootekood: prv_25116 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Puusepavasar MAGNUM 16oz/455g

Toote kirjeldus

Puusepavasar MAGNUM 16oz/455g on kvaliteetne tööriist, mis on spetsiaalselt loodud puuseppadele ja teistele puidutöödega tegelevatele professionaalidele. Sellel on mitmeid omadusi, mis muudavad selle kasutamise lihtsaks ja efektiivseks.

TPR kummist käepide

See puusepavasar on varustatud eritöödeldud TPR kummist käepidemega, mis tagab turvalise ja mugava haarde. TPR kumm imab pinnaniiskuse, mis aitab vältida libisemist ja tagab kindla haarde ka niisketes tingimustes. See omadus muudab töö tegemise turvalisemaks ja vähendab vigastuste ohtu.

Kõrgkvaliteetne tööriistateras

Vasar on valmistatud kõrgkvaliteetsest tööriistaterasest, mis tagab selle vastupidavuse ja pikaealisuse. Tööriistateras on tuntud oma tugevuse ja vastupidavuse poolest ning see tagab, et puusepavasar suudab vastu pidada ka kõige raskematele töötingimustele.

Induktsioonkarastatud tööpinnad

Tööpinnad on induktsioonkarastatud, mis tähendab, et need on läbinud spetsiaalse karastusprotsessi. See protsess suurendab tööpindade vastupidavust ja kõvadust, mis omakorda tagab parema löögikindluse ja vähendab tööriista kulumist. Induktsioonkarastatud töö

Title

Go to Top