Pulbertulekustuti 6kg ABC Mobiak

45.01

Pulbertulekustuti 6kg on loodud pakkuma laiaulatuslikku kaitset tulekahjude vastu, sobides ideaalselt nii suurematele kodudele, äripindadele kui ka tööstuslikele objektidele. See tõhus vahend on mõeldud A, B ja C klassi tulekahjude kustutamiseks, hõlmates tahkete ainete, vedelike ning gaaside põlenguid, tagades seega kõrgetasemelise ohutuse erinevates olukordades.

  • Lai kaitseulatus: Võimekus kustutada tahkete ainete, vedelike ja gaaside põlenguid teeb sellest tulekustutist hädavajaliku vahendi igas olukorras.
  • Suurem maht: 6kg pulbermahutavus tagab suurema kustutusvõime, muutes selle ideaalseks valikuks kohtades, kus tulekahju risk on suurem või kus on vajadus pikema kustutusajaga vahendi järele.
  • Usaldusväärsus: Mobiak on tuntud oma kvaliteetsete tulekustutite poolest, mis on loodud vastama kõrgetele ohutusnõuetele ja tagama usaldusväärse kaitse tulekahju korral.
  • Kasutusmugavus: Hoolimata suuremast mahust, on tulekustuti disainitud nii, et see oleks kasutajasõbralik ja lihtsasti käsitletav hädaolukorras.
  • Pikaajaline kaitse: Tulekustutit on võimalik taastäita, pikendades seeläbi selle kasutusiga ja tagades jätkuva kaitse aastateks.
Tootekood: MBK22060PAFX Kategooriad: ,

Kirjeldus

Tehniline info

Surve tüüp  Salvestatud rõhk
Kustutusaine pulber
Mahutavus 6kg
 Töötemperatuur -30 ~ +60 °C
Maksimaalne lubatud rõhk 15 bari
Testi rõhk 27 bari
Seadmete maht 7,9 l
Brutokaal 9.3 kg
Mõõtmed 17x17x57cm
Värviviimistlus RAL 3000

Lisainfo

Kaal 9.29 kg
Mõõtmed 300 × 550 × 300 mm
Tootja

Mobiak

Title

Go to Top