Estonian ET English EN Finnish FI Swedish SV Latvian LV Russian RU

+372 44 78477  |  [email protected]

logo vaike

Põrandaküttematt 4m² (0.5 x 8 M) 150w/m² 600W

73.73

Laost otsas

Thermopads põrandaküttematid on mõeldud põrandate soojendamiseks siseruumides.

Need sobivad kasutamiseks nii uutes küttesüsteemides (segu kiht väiksem kui 20mm) kui ka olemasolevate põrandate renoveerimiseks, paigaldades küttemati otse olemasolevatele keraamilistele põrandaplaatidele vanale põrandale.

Mõõdud 4m² (0.5 x 8m)

Võimsus  600W (150w/m²)

Laost otsas

Tootekood: HM508 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Küttematt koosneb klaaskiudmatist, millele on asetatud spetsiaalne põrandaküttekaabel. Sõltuvalt kaabli loogete tihedusest, erineb mattide küttevõimsus ruutmeetri kohta (100w/m², 150w/m² ja 200w/m²).

Põrandaküttekaabel koosneb kütteelemendist, mis on kaetud fluoropolümeeriga (FP) ja seda ümbritsevast PVC kaitsekihist, milles asub varjestus. Matil on ühendamiseks 3 meetri pikkune “külm” kaabliosa, mis ei küta ja mis jääb termostaadi ja küttemati vahele.

Seina ja põranda ühenduskohas peab “külm” kaabliosa asuma kaitsetorus, et võimaldada seina ja põranda omavahelist nihkumist. Kui põrandas asuvad paisumisvuugid, siis ei tohi küttematt kunagi ristuda paisumisvuugiga.

Võimaluse korral soovitame ka seintes see külm kaabliosa paigaldada kaitsekõrisse.

Külma kaabliosa võib vajadusel lühendada/pikendada kui see hõlbustab paigaldust ja elektriühenduste tegemist. Küttekaabli kütteosa ei tohi lõigata ega vigastada, samuti ei tohi kahte küttematti omavahel jätkata. Üks küttematt tohib asetseda ainult ühes ruumis.

Ühte ruumi võib paigaldada rohkem kui ühe küttemati, kui nende tööd koos juhitakse. Küttematt tuleb ühendada vooluvõrku alati läbi küttetermostaadi, pole lubatud otsene ühendus vooluvõrku.

Lisainfo

Kaal 3 kg
Mõõtmed 155 × 155 × 525 mm
Tootekood HM508

Title

Go to Top