Põhupellet 10kg

6.10

Põhupellet on looduslik ja keskkonnasõbralik allapanu, mis on valmistatud pressitud põhust. See pakub mitmekülgset lahendust nii väikestele lemmikloomadele kui ka suurematele koduloomadele, pakkudes neile mugavat ja hügieenilist elukeskkonda.

  • Suurepärane imavus: Põhupelletid on tuntud oma suure imavusvõime poolest, mis aitab efektiivselt siduda niiskust ja vähendada lõhna, luues loomadele kuiva ja puhta elukeskkonna.
  • Loodussõbralik: Valmistatud 100% looduslikest põhust, on need pelletid täielikult biolagunevad ja keskkonnasõbralikud. Kasutatud materjalid pärinevad taastuvatest allikatest, mis vähendab ökoloogilist jalajälge.
  • Mitmekülgsus: Sobib kasutamiseks nii väikestele lemmikloomadele nagu küülikud, merisead ja hamstrid kui ka suurematele koduloomadele. Lisaks saab pelletitega parandada komposti kvaliteeti, lisades neid orgaanilise aine hulka.
  • Ökonoomne: Tänu suurele imavusele ja efektiivsele lõhnakontrollile on põhupelletid ökonoomne valik, kuna vähendavad vajadust sagedase vahetamise järele, pikendades allapanu kasutusaega.
Tootekood: PÕHU Kategooriad: ,

Kirjeldus

Põhupelleti koostis: erinevad teravilja kõrred (kaer, nisu, rukis)
Suurus: läbimõõt 8mm, pikkus 5-20 mm
Niiskus: alla 10%
Tihedus: 450-530 kg/m³ (sõltub kõrre liigist, sordist ja kasvukohast)
Omadused: Kasutatakse allapanuks hobustele, veistele ja teistele põllumajandusloomadele.
Sobib kasutada ka kasside tualetis.
100% looduslik, vähe tolmav, hea niiskuse ja ammoniaagi sidumise võimega. 1kg pelletit
seob endaga 4 L vedelikku. On läbinud termilise töötluse (üle 100°C). Kergesti biolagunev. Ei
muuda komposti happeliseks.

Lisainfo

Kaal 10 kg

Title

Go to Top