Pistikupesa hämaraanduriga BENSON 230V 690W

9.51

Valgusti süttib, kui hämardub. Lihtsalt lülita valgusti sisse, kui oled kodust lahkumas. Ideaalne näiteks puhkusereisile sõites. Maksimaalne võimsus 690W.

Tootekood: prv_IB_011603 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Pistikupesa hämaraanduriga BENSON 230V 690W

Valgusti süttib, kui hämardub

Pistikupesa hämaraanduriga BENSON 230V 690W on praktiline ja mugav lahendus, mis võimaldab valgusti automaatselt süttida, kui ruumis muutub valgustatus. See tähendab, et sa ei pea muretsema valgusti sisse- ja väljalülitamise pärast, vaid saad keskenduda oma tegevustele.

Lihtne kasutada

Kasutamine on äärmiselt lihtne. Lihtsalt lülita valgusti sisse, kui oled kodust lahkumas, ning kui ruumis muutub valgustatus, süttib valgusti automaatselt. See on eriti mugav näiteks puhkusereisile sõites, kui soovid, et sinu kodu näiks asustatud ka siis, kui sa ise seal ei viibi.

Maksimaalne võimsus 690W

Pistikupesa hämaraanduriga BENSON 230V 690W on võimeline toimima maksimaalse võimsusega 690W. See tähendab, et saad sellega ühendada erinevaid valgusteid ja seadmeid, mis ei ületa seda võimsust. Oluline on jälgida, et ühendatud seadmed ei ületaks maksimaalset võimsust, et tagada ohutu kasutamine.

Title

Go to Top