Pintslite komplekt30/50/70mm PRO

4.27

Looduslik harjas, puidust käepide, paks

Tootekood: prv_TN_1606 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Pintslite komplekt 30/50/70mm PRO

PRO pintslite komplekt loodusliku harjasega

See pintslite komplekt sisaldab kolme erineva suurusega pintslit – 30mm, 50mm ja 70mm. Need pintslid on spetsiaalselt loodud professionaalsetele kunstnikele ja käsitöölistele, kes vajavad täpsust ja kvaliteeti oma tööde jaoks.

Looduslik harjase materjal

Kõik pintslid selles komplektis on valmistatud looduslikust harjase materjalist, mis tagab suurepärase värvikandvuse ja täpsuse. Looduslik harjase materjal on vastupidav ja vastupidav, mis tagab pintslite pikaajalise kasutamise.

Puidust käepide

Iga pintsel selles komplektis on varustatud puidust käepidemega, mis tagab mugava ja kindla haarde. Puidust käepide on vastupidav ja kerge, mis muudab pintslite kasutamise lihtsaks ja mugavaks.

Paksud pintslid

Komplektis olevad pintslid on paksud, mis võimaldab suuremat värvikogust kanda ja täpsemat värvimist. Paksud pintslid sobivad suurepäraselt suuremate pindade katmiseks ja detailsete tööde tegemiseks.

Kokkuvõttes on see pintslite komplekt ideaalne valik professionaalsetele kunstnikele ja käsitöölistele, kes vajavad täpsust, kvaliteeti ja vastupidavust oma tööde jaoks. Selle komplekti looduslik harjase materjal, puidust käepide ja paksud pintslid tagavad suurepärase tulemuse

Title

Go to Top