Patarei JCB DIGITAL LR06/AA 1,5V, 24tk/pakis

14.23

Laost otsas

JCB OXI DIGITAL akud on kõige võimsamad JCB akud. JCB OXI on ainsad patareid, mis kestavad tavaliste leelispatareidega võrreldes kuni 10 korda kauem.Tagab usaldusväärse jõudluse sellistele seadmetele nagu: digikaamerad, CD-mängijad, kõrgtehnoloogilised mänguasjad.

Laost otsas

Tootekood: prv_JCB-LR06OXI-24S Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Patarei JCB DIGITAL LR06/AA 1,5V, 24tk/pakis

Ülevaade

JCB DIGITAL LR06/AA 1,5V patareid on kõrgeima kvaliteediga ja võimsaimad JCB akud. Need patareid on spetsiaalselt loodud tagamaks usaldusväärset jõudlust erinevatele seadmetele nagu digikaamerad, CD-mängijad ja kõrgtehnoloogilised mänguasjad.

Pikk kestvus

JCB DIGITAL LR06/AA 1,5V patareid kestavad kuni 10 korda kauem võrreldes tavaliste leelispatareidega. See tähendab, et saate nautida pikemat kasutusaega ilma patareide sagedast vahetamist.

Usaldusväärne jõudlus

JCB DIGITAL LR06/AA 1,5V patareid tagavad usaldusväärse jõudluse teie seadmetele. Need patareid on spetsiaalselt loodud vastu pidama kõrge energiatarbega seadmete nõudmistele, tagades sujuva ja tõrgeteta töö.

Pakend

Pakendis on 24 JCB DIGITAL LR06/AA 1,5V patareid. See tagab, et teil on alati varupatareid käepärast, et mitte jääda ilma vajalikust energiast oma seadmete jaoks.

Kokkuvõte

Kui otsite võimsaid ja usaldusväärseid patareisid oma digikaameratele, CD-mängijatele või kõrgtehnoloogilistele mänguasjadele, siis JCB DIGITAL LR06/AA

Title

Go to Top