Padrun 8mm ;1/4″

7.75

Hea abivahend kruvikeerajatele

Tootekood: prv_TN_2872 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Padrun 8mm ;1/4″

Hea abivahend kruvikeerajatele

See 8mm padrun on suurepärane abivahend kruvikeerajatele. Padrun on valmistatud vastupidavast materjalist, mis tagab selle pikaajalise kasutamise. Padruni suurus on 1/4″, mis sobib ideaalselt erinevate kruvikeerajate jaoks.

Kvaliteetne ja vastupidav

See padrun on valmistatud kvaliteetsest materjalist, mis tagab selle vastupidavuse ja pikaajalise kasutamise. Saate seda padrunit usaldada, kuna see ei murdu ega kahjustu kergesti.

Mugav kasutada

Padroni 8mm suurus ja 1/4″ mõõtmed muudavad selle ideaalseks abivahendiks kruvikeerajatele. See sobib suurepäraselt erinevate kruvide ja mutrite keeramiseks. Padroni käepide on mugav ja ergonoomiline, mis tagab lihtsa ja mugava kasutamise.

Universaalne kasutamine

See padrun sobib suurepäraselt erinevatele töödele ja projektidele. Olgu selleks siis kodused remonditööd või professionaalsed ehitusprojektid, see padrun on usaldusväärne ja mitmekülgne abivahend.

Kokkuvõttes on see 8mm padrun suurepärane abivahend kruvikeerajatele. Selle vastupidavus, mugavus ja universaalne kasutamine teevad sellest hädavajaliku tööriista igale kodus või töökohale.

Title

Go to Top