Orgaanilis-mineraalne mustikaväetis

Laost otsas

See orgaanilisel koostisel põhinev toitaineterikas väetis sobib mustikapõõsaste väetamiseks, kuna sisaldab lisaks orgaanilisele lämmastikule ka happesust lisavat ammooniumlämmastikku ja karbamiidlämmastikku. Väetis sisaldab mustikataimele vajalikke mikroelemente, rauda, kasulikke baktereid ja humiinhappeid. Humiinhapped (huumushapped) aitavad taimedel mullast omastada nii mitmeid mikroelemente (mangaan, raud, vask, tsink) kui ka kaltsiumit ja fosfaate. Mikroelementide ja humiinhapetes leiduva süsiniku koostoime tagab mitmekesisema ja parema mullaelustiku, mis omakorda aitab kaasa taime arengule ja vastupidavusele haigustele.

NPK(CaMgS) 8-3-6 (+5+3+10) + raud+ bakterid+humiinhapped

Kasutusnorm

80-150g/m2.

Väetis on looduslik, nitraadi- ja kloorivaba

Seda toodet ei ole hetkel laos ja pole seetõttu saadaval.

Tootekood: EF_OMV_MV Kategooriad: , ,

Kirjeldus
Orgaanilis-mineraalne mustikaväetis

Orgaanilis-mineraalne mustikaväetis

Toote kirjeldus

Orgaanilis-mineraalne mustikaväetis on spetsiaalselt välja töötatud mustikataimede toitmiseks ja tervise parandamiseks. See sisaldab orgaanilisi ja mineraalseid koostisosi, mis tagavad taimede optimaalse kasvu ja arengu.

Kasutamine

Mustikaväetist tuleks kasutada vastavalt pakendil olevatele juhistele. Üldiselt soovitatakse seda kasutada kevadel enne õitsemist ja sügisel pärast saagikoristust. Väetist tuleks lahjendada veega vastavalt soovitatud proportsioonidele ja seejärel kanda taimedele kas lehe- või juurväetisena.

Eelised

Orgaanilis-mineraalne mustikaväetis pakub mitmeid eeliseid mustikataimede jaoks. Selle regulaarne kasutamine aitab suurendada saagikust, parandada taimede vastupanuvõimet haigustele ja kahjuritele ning tagada taimede tervisliku kasvu. Lisaks aitab see säilitada mulla optimaalset pH-taset ja toitainete tasakaalu.

Hoiatused

Enne mustikaväetise kasutamist tuleks alati lugeda ja järgida pakendil olevaid juhiseid. Väetist tuleks hoida lastele kättesaamatus kohas ning vältida kokkupuudet silmade ja nahaga. Kui tekib ärritus või allergiline reak

Lisainfo

Kaal 3 kg
Mõõtmed 22 × 32 × 6 mm

Title

Go to Top