Õlitaja 3/8″

22.36

Ökonoomne ja koheselt kasutamiseks valmis lahendus tööriistade õlitamiseks. 3/8” sisendiga, poolautomaatse tühjendusklapiga, maksimaalselt 10 bar´isele õhusurvele.

Tootekood: prv_45225 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Õlitaja 3/8″

Ökonoomne ja koheselt kasutamiseks valmis lahendus tööriistade õlitamiseks

Õlitaja 3/8″ on spetsiaalselt loodud tööriistade õlitamiseks. See on ökonoomne ja koheselt kasutamiseks valmis lahendus, mis aitab hoida teie tööriistad korras ja pikendada nende eluiga.

Õlitajal on 3/8” sisend, mis sobib enamiku tööriistade jaoks. See tagab sujuva ja tõhusa õlitamise protsessi. Õlitaja on varustatud poolautomaatse tühjendusklapiga, mis võimaldab teil kiiresti ja lihtsalt tühjendada õli, kui see on vajalik.

Õlitaja on mõeldud kasutamiseks maksimaalselt 10 bar´isele õhusurvele. See tagab optimaalse õlitamise tulemuse ja aitab vältida tööriistade kahjustusi. Õlitaja on valmistatud vastupidavast materjalist, mis tagab selle pikaajalise kasutamise.

Kokkuvõttes on õlitaja 3/8″ ideaalne valik tööriistade õlitamiseks. See on ökonoomne, koheselt kasutamiseks valmis ja tagab sujuva ning tõhusa õlitamise protsessi. Investeerige õlitajasse 3/8″ ja hoidke oma tööriistad alati heas korras!

Title

Go to Top