Õliradiaator LEXXA 400W programmkellaga

77.99

Laost otsas

LCD-ekraaniga minimalistlike mõõtmetega õliradiaator paigaldamiseks nii seinale kui ka rataste peal põrandale. Programmkella seadistus terveks nädalaks.
Pinge 230V 50Hz
Ülekuumenemiskaitse
Toitekaabel 1,35m
Mõõtmed 49x25x56cm
Kaal 5,3kg

Laost otsas

Tootekood: prv_435316 Kategooria:

Kirjeldus

Õliradiaator LEXXA 400W programmkellaga

Minimalistlike mõõtmetega õliradiaator

Õliradiaator LEXXA 400W programmkellaga on ideaalne valik nii kodudesse kui ka kontoritesse. Selle minimalistlikud mõõtmed võimaldavad seda paigaldada nii seinale kui ka rataste peal põrandale, tagades paindliku kasutamise.

Programmkella seadistus terveks nädalaks

Sellel õliradiaatoril on programmkell, mis võimaldab seadistada soovitud temperatuuri terveks nädalaks. Saate mugavalt planeerida, millal soovite radiaatori tööle panna ja millal mitte, tagades optimaalse energiasäästu.

Ohutus on esmatähtis

Õliradiaator LEXXA 400W programmkellaga on varustatud ülekuumenemiskaitsega, mis tagab ohutu kasutamise. Kui radiaator hakkab üle kuumenema, lülitub see automaatselt välja, vältides võimalikke õnnetusi.

Kvaliteetne ja vastupidav

See õliradiaator on valmistatud vastupidavatest materjalidest, tagades pikaajalise kasutuse. Selle pinge on 230V 50Hz ning toitekaabel on 1,35 meetrit pikk, võimaldades mugavat paigaldamist.

Praktilised mõõtmed ja kerge kaal

Õliradiaatori mõõtmed on 49x25x56 cm ning kaalub see vaid 5,3 kg. Tänu sellele on seda lihtne paigaldada ja transportida vastavalt

Title

Go to Top