Ohutuskleebis Mitte lülitada 11x11cm

1.01

Laost otsas

Suurus 10x10cm

Laost otsas

Tootekood: Mittelülitada Kategooriad: , , , ,

Kirjeldus

Ohutuskleebis Mitte lülitada

Suurus: 11x11cm

See ohutuskleebis on mõeldud kasutamiseks kohtades, kus on vaja hoiatada inimesi elektriseadmete lülitamise eest. Kleebis on valmistatud vastupidavast materjalist ning selle suurus on 11x11cm.

Kleebis on kergesti paigaldatav ja eemaldatav ning sobib kasutamiseks erinevatel pindadel, sealhulgas metallil, plastikul ja klaasil. Kleebis on vastupidav erinevatele ilmastikutingimustele ning ei pleegi päikese käes.

Ohutuskleebis on selge ja arusaadava sõnumiga, mis aitab vältida võimalikke õnnetusi ja vigastusi. Kleebis on kollase taustaga ning musta tekstiga, mis tagab selle nähtavuse ka kaugemalt.

Kleebis on ideaalne kasutamiseks tööstuslikes keskkondades, ehitusplatsidel, kontorites, koolides ja mujal, kus on vaja tagada elektriseadmete ohutu kasutamine. Kleebis on vastupidav ja kestab pikka aega, säilitades samal ajal oma kvaliteedi ja selguse.

Kui soovid tagada töökeskkonna ohutust ja vältida võimalikke õnnetusi, siis see ohutuskleebis on just sinu jaoks. Paigalda see nähtavale kohale ja anna selge sõnum, et elektriseadmeid ei tohi lülitada.

Lisainfo

Kaal 005 kg
Mõõtmed 100 × 100 × 2 mm

Title

Go to Top