Õhufilter/regulaator/õlitaja 3/8″

47.58

Ökonoomne ja koheselt kasutamiseks valmis lahendus õhutrassist niiskuse eemaldamiseks, õhusurve reguleerimiseks ja õhu-tööriistade õlitamiseks. 3/8” sisendiga, poolautomaatse tühjendusklapiga, maksimaalselt 10 bar´isele õhusurvele, Komplektis seinakinnitus ja manomeeter.

Tootekood: prv_45224 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Õhufilter/regulaator/õlitaja 3/8″

Ökonoomne ja koheselt kasutamiseks valmis lahendus õhutrassist niiskuse eemaldamiseks, õhusurve reguleerimiseks ja õhu-tööriistade õlitamiseks.

See õhufilter/regulaator/õlitaja on ideaalne lahendus, mis aitab teil hoida oma õhutrassi puhtana, reguleerida õhusurvet ning õlitada õhu-tööriistu. See on valmis kasutamiseks kohe pärast paigaldamist.

Omadused:

  • 3/8” sisendiga
  • Poolautomaatne tühjendusklapp
  • Maksimaalselt 10 bar´ine õhusurve
  • Komplektis seinakinnitus ja manomeeter

See õhufilter/regulaator/õlitaja on varustatud 3/8” sisendiga, mis tagab sujuva õhuvoolu. Sellel on ka poolautomaatne tühjendusklapp, mis aitab eemaldada niiskust õhutrassist. Maksimaalne õhusurve on 10 bar´i, mis tagab optimaalse jõudluse. Komplektis on ka seinakinnitus ja manomeeter, mis võimaldab teil jälgida õhurõhku.

See õhufilter/regulaator/õlitaja on ökonoomne ja vastupidav, mis tagab pikaajalise kasutuse. See on ideaalne lahendus töökodadesse, garaažidesse ja muudesse kohtadesse, kus on vaja reguleerida õhusurvet ja õlitada õhu-tööriistu.

Title

Go to Top