Õhufilter/regulaator/õlitaja 1/4″

37.52

Laost otsas

Ökonoomne ja koheselt kasutamiseks valmis lahendus õhutrassist niiskuse eemaldamiseks, õhusurve reguleerimiseks ja tööriistade õlitamiseks. 1/4” sisendiga, poolautomaatse tühjendusklapiga, maksimaalselt 10 bar´isele õhusurvele, Seinakinnituse ja manomeeteriga.

Laost otsas

Tootekood: prv_45214 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Õhufilter/regulaator/õlitaja 1/4″

Ökonoomne ja koheselt kasutamiseks valmis lahendus õhutrassist niiskuse eemaldamiseks, õhusurve reguleerimiseks ja tööriistade õlitamiseks.

See õhufilter/regulaator/õlitaja on ideaalne lahendus, mis aitab teil hoida oma õhutrassi puhtana, reguleerida õhusurvet ja õlitada tööriistu. See on valmis kasutamiseks kohe pärast paigaldamist.

Spetsifikatsioonid:

  • 1/4” sisendiga
  • Poolautomaatse tühjendusklapiga
  • Maksimaalselt 10 bar´isele õhusurvele
  • Seinakinnituse ja manomeeteriga

See õhufilter/regulaator/õlitaja on varustatud 1/4” sisendiga, mis võimaldab teil ühendada selle otse oma õhutrassiga. Sellel on ka poolautomaatne tühjendusklapp, mis aitab eemaldada niiskust õhust. Maksimaalne õhusurve, mida see seade talub, on 10 bar´i.

Lisaks on sellel seinakinnitus, mis võimaldab teil selle mugavalt paigaldada. Sellel on ka manomeeter, mis näitab teile õhusurvet. See aitab teil reguleerida õhusurvet vastavalt vajadusele.

Kokkuvõttes on see õhufilter/regulaator/õlitaja 1/4″ ideaalne lahendus, mis aitab teil hoida oma õhutrassi puhtana,

Title

Go to Top