Näokaitse komplekt- peavõru, visiir, otsmikukaitse

23.66

Laost otsas

ja otsaesise kaitsega.

Kaitseb suure kiirusega liikuvate esemete keskmise tugevusega löökide (120m/s) eest (kaitsetähis B).

Näokaitsel alumiiniumist ääris. Visiiri klaasi optiline klass on 1 (1=kõrgeim, 3=madalaim).

Visiiri on kerge ja mugav vahetada.

Laost otsas

Tootekood: prv_PW96CLR Kategooriad: ,

Kirjeldus

Näokaitse komplekt

Kirjeldus

Näokaitse komplekt sisaldab peavõru, visiiri ja otsmikukaitset otsaesise kaitsega. See komplekt on mõeldud kaitseks suure kiirusega liikuvate esemete keskmise tugevusega löökide (120m/s) eest (kaitsetähis B).

Peavõru

Peavõru on valmistatud vastupidavast materjalist ja tagab mugava ja kindla kinnituse näokaitse komplektile. See on reguleeritav, et sobituda erineva suurusega peadele.

Visiir

Visiiri klaasi optiline klass on 1, mis tähendab, et see on kõrgeima kvaliteediga. Klaas tagab selge nähtavuse ja kaitseb silmi lenduvate osakeste eest. Visiiri on lihtne ja mugav vahetada vastavalt vajadusele.

Otsmikukaitse

Otsmikukaitse on varustatud otsaesise kaitsega, mis tagab täiendava kaitse löökide eest. See on valmistatud vastupidavast materjalist ja tagab mugava kandmise.

Kokkuvõte

Näokaitse komplekt on ideaalne valik neile, kes vajavad kaitset suure kiirusega liikuvate esemete löökide eest. Komplekt sisaldab peavõru, visiiri ja otsmikukaitset, mis tagavad tõhusa kaitse ja mugava kandmise. Visiiri klaas on kõrgeima kvaliteediga, mis tagab selge nähtavuse. Komplekti on lihtne kasutada ja visiiri on mugav vah

Title

Go to Top