Multipuur 8mm, 1/4″ saba

5.44

Patenteeritud tehnoloogial valmistatud uudne universaalpuur kuni 2mm metall-, alumiinium- ja vaskplaatide, klaasi, keraamiliste plaatide, portselani, marmori, betooni, plastide jm. materjalide puurimiseks.

Tootekood: prv_TN_3137 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Multipuur 8mm, 1/4″ saba

Toote kirjeldus

Multipuur 8mm, 1/4″ saba on valmistatud patenteeritud tehnoloogial, mis teeb sellest uudse ja universaalse puuri. Selle puuriga on võimalik puurida erinevaid materjale, sealhulgas metall-, alumiinium- ja vaskplaate, klaasi, keraamilisi plaate, portselani, marmori, betooni, plastikuid ja palju muud.

Omadused

  • Patenteeritud tehnoloogia tagab puuri vastupidavuse ja efektiivsuse
  • Universaalne puur, mis sobib erinevate materjalide puurimiseks
  • 8mm läbimõõt ja 1/4″ saba tagavad täpsuse ja stabiilsuse puurimisel

Kasutusjuhend

Enne puurimist veenduge, et valitud materjal on sobiv puurimiseks ja kasutage õiget puurimistehnikat. Asetage puur õigesse asendisse ja alustage puurimist aeglaselt ja järk-järgult suurendades kiirust. Jälgige puurimise ajal puuri asendit ja vajadusel kasutage jahutusvedelikku, et vältida ülekuumenemist.

Multipuur 8mm, 1/4″ saba on suurepärane tööriist, mis aitab teil puurida erinevaid materjale kiiresti ja tõhusalt. Selle puuriga saate teha täpseid auke erinevates projektides, olgu selleks siis kodu remont või tööstuslikud ehitustööd.

Title

Go to Top