Püsivalt elastne WTF® Hybrid Polymer Tack tehnoloogial põhinev ühekomponentne hästi pealekantav ja lihtsalt kasutatav liimimass väga hea algnakkumise ja suure lõpliku tugevusega. Tugevat algnakkumist vajavad liimimised peaaegu kõigile ehitusmaterjalidele. Sobib teatud tingimustel ka tihendamiseks, kuid tihendamisel annavad sõltuvalt kasutuskohast siiski parima lõpptulemuse tooted WTF® Yes! Flex või WTF® Serious Flex.

EELISED
Sobib erinevate ehitusmaterjalide liimimiseks, nt puit-, plekk-, metall-, betoon-, tsement- ja kivipinnad ning mitmesugused plaadid, nt kipsplaat, vineer, puitkiud- ja puitlaastplaadid, liimpuit, niiskete ruumide plaadid, akustikaplaadid, mööbliplaadid, MDF, OBS jne.
Võimaldab liimida autode tuuleklaase ning keredetaile. Sobib mittetoestatud detailide liimimiseks ja kiireteks monteerimistöödeks. Elastne, koheselt detaile toestav liimimine metallidele, nt masinate ja seadmete ehitamisel. Kasutatav ka plastidega ning ventilatsiooni- ja kliimasüsteemides.
Sobivad metallpinnad: pulbervärvitud, lakitud, galvaanitud, kroomitud või kuumtsingitud. Sobib puidule, enamusele plastidele, kivile, keraamikale ja betoonile. Kergesti pragunevate materjalide ja plastide puhul tuleks toodet esmalt katsetada.
Sobib ka peeglite ja klaaside tagapinnalt kinnitamiseks. Vältida kontakti teiste tootjate liimide ja tihendusainetega.