Momendikordisti XTline 1″ 4800Nm

67.10

Laost otsas

Professionaalne momendikordisti suurte pöördemomentide suurendamiseks veoautode ja busside rataste lahtii keeramisel. Sobib roostetanud ja liigselt pingutatud poltide lõdvendamiseks. Väljund 1 “, pingutusmomenti saab reguleerida. Komplektis ka 32 ja 33mm padrun + pikendus.

Laost otsas

Tootekood: prv_XT10068 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Momendikordisti XTline 1″ 4800Nm


Professionaalne momendikordisti suurte pöördemomentide suurendamiseks

Momendikordisti XTline 1″ 4800Nm on spetsiaalselt loodud veoautode ja busside rataste lahtikeeramiseks, kus on vaja suurt pöördemomenti. See on professionaalne tööriist, mis sobib suurepäraselt roostetanud ja liigselt pingutatud poltide lõdvendamiseks.

Väljund 1″

Momendikordistil on 1-tolline väljund, mis võimaldab seda kasutada erinevate suurustega padrunitega. Väljundi suurus võimaldab teil kasutada seda tööriista erinevate veoautode ja busside rataste lahtikeeramiseks.

Pingutusmomendi reguleerimine

Momendikordistil on reguleeritav pingutusmoment, mis võimaldab teil täpselt määrata, kui palju jõudu soovite rakendada. See on oluline funktsioon, mis tagab täpse ja ohutu töö.

Komplektis ka 32 ja 33mm padrun pikendus

Momendikordisti komplektis on kaasas ka 32 ja 33mm padrun pikendus, mis võimaldab teil kasutada seda tööriista erinevate suurustega poltide ja mutrite jaoks. See teeb momendikordisti veelgi mitmekülgsemaks ja kasulikumaks tööriistaks.

Title

Go to Top