Marker Markal PRO WASH W must, 3mm

3.66

Laost otsas

Kiirelt kuivav ja lihtsalt pinnalt eemaldatav marker, ei jäta mingeid jälgi kirjutatud pinnale. PRO WASH W markeri saab kergelt ja lihtsalt eemaldada veega. Markeri kasutustemperatuur on -18°C to 66°C

Laost otsas

Tootekood: prv_97033 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Marker Markal PRO WASH W must, 3mm

Marker Markal PRO WASH W must on kiirelt kuivav ja lihtsalt pinnalt eemaldatav marker. See marker ei jäta mingeid jälgi kirjutatud pinnale, mis teeb selle ideaalseks kasutamiseks erinevates olukordades.

Lihtne eemaldamine

PRO WASH W markeri saab kergelt ja lihtsalt eemaldada veega. See tähendab, et kui soovite oma kirjutatud teksti või joonistust muuta või eemaldada, pole selleks vaja kasutada spetsiaalseid puhastusvahendeid või kemikaale. Lihtsalt pühkige markeriga kirjutatud pind veega ja jäljed kaovad.

Kiire kuivamine

PRO WASH W marker kuivab kiiresti, mis tähendab, et te ei pea muretsema selle määrimise või määrdumise pärast. Saate kohe pärast kirjutamist või joonistamist jätkata oma tööd ilma ootamiseta.

Kasutustemperatuur

PRO WASH W markeri kasutustemperatuur on -18°C kuni 66°C. See tähendab, et saate seda markerit kasutada erinevates keskkondades ja temperatuuritingimustes ilma muretsemata selle toimimise pärast.

Title

Go to Top