Mänguasi helikopter kahe tiivikuga puidust

11.19

Puidust mänguasi on tore kingitus lapsele. Olgu tulemas sünnipäev või jõulud, selle mänguasjaga rõõmustad nii väikelast, kui ka kooliealisi võsukesi.

Mänguasi sobib nii mängimiseks kui ka iluesemeks, mis kaunistab lastetoa interjööri ka riiulis olles. Lase oma lapse fantaasial lennata ning kujundage omanäoline sõiduk, kasutades selleks spetsiaalseid lastele mõeldud akrüül- või puidu värve.

Tootekood: 159627 Kategooriad: , , ,

Kirjeldus

  • Mõõdud 29x7cm (Tiiviku pikkus 21 cm)
  • Materjal: Puit

Mänguasi helikopter kahe tiivikuga puidust

Selle kauni puidust mänguasja helikopteriga saavad lapsed kogeda põnevat fantaasiamaailma, kus nad saavad oma seiklusi läbi elada. Tootel on kaks tiivikut, mis lisavad sellele autentsust ning loovad realistlikuma mängukogemuse.

Valmistatud kvaliteetsest puidust, see mänguasi ei ole ainult lõbus, vaid ka ohutu ja vastupidav. Selle pind on sile ja kõik servad on hoolikalt lihvitud, et välistada teravaid servi.

Selle mänguasja minimalistlik disain võimaldab lastel kasutada oma kujutlusvõimet ja loovust. Kasutades ohutuid lastele mõeldud akrüül- või puiduvärve, saavad lapsed kujundada ja isikupärastada omaenda unikaalset helikopterit.

Lisaks mänguväärtusele, on see mänguasi suurepärane kaunistuselement lastetoas, lisades toale soojuse ja loomuliku puudutuse. Selle mõõtmed on sobivad kasutamiseks nii mänguasjana kui ka riiulis ilusti kuvatuna.

Puidust mänguasi helikopter on suurepärane kingitus, mis rõõmustab igas vanuses last. Täiuslik kingitus sünnipäevaks, jõuludeks või lihtsalt eriliseks päevaks.

Lisainfo

Kaal 0.44 kg
Mõõtmed 380 × 80 × 135 mm

Title

Go to Top