Löökmutrikeeraja 1″, 3500p/min, 3800Nm

440.00

Õhuliitmik 1/2″, töörõhk 8-10bar, 800 l/min.

Tootekood: prv_45402-P Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Löökmutrikeeraja 1″

See löökmutrikeeraja on võimas tööriist, mis on mõeldud raskete tööde tegemiseks. Sellel on 1-tolline kinnitus, mis tagab tugeva ja kindla ühenduse. Löökmutrikeeraja pöörleb kiirusega 3500 pööret minutis, mis võimaldab teil kiiresti ja tõhusalt tööd teha.

Tugev jõudlus

See löökmutrikeeraja pakub muljetavaldavat jõudlust, pakkudes kuni 3800 Nm pöördemomenti. See võimaldab teil hõlpsalt lahti keerata ka kõige raskemini kinni keeratud mutrid ja kruvid.

Kvaliteetne ehitus

See löökmutrikeeraja on valmistatud vastupidavatest materjalidest, mis tagavad selle pikaajalise vastupidavuse. Sellel on ka mugav käepide, mis tagab kindla haarde ja vähendab väsimust pikema tööperioodi jooksul.

Lihtne kasutada

Sellel löökmutrikeerajal on 1/2-tolline õhuliitmik, mis võimaldab teil seda lihtsalt ühendada õhukompressoriga. Töörõhk 8-10 bar ja õhuvool 800 l/min tagavad sujuva ja tõhusa töö.

Kokkuvõttes on see löökmutrikeeraja võimas ja vastupidav tööriist, mis aitab teil kiiresti ja tõhusalt teha rasked tööd. Sellel on muljetavaldav jõudlus ja lihtne kasutada, muutes selle ideaalseks valikuks professionaalidele ja kodukasutajatele.

Title

Go to Top