Lõikeketas 125 x 0,75 x 22mm ULTRACUT

1.59

ULTRACUT lõikeketas on loodud spetsiaalselt tööstusklientide nõudmisi silmas pidades. Tänu uutele tehnilistele lahendustele on saavutatud oluline kulumiskindluse kasv, täpne lõige, tänu spetsiaalsetele võrkudele lõikeketta stabiilne käitumine, produktiivsuse kasv ja väiksem koormus nurklihvijale. ULTRACUT lõikeketas sobib enim õhukestele profiilidele, ümarmaterjalidele, plekile jne.

Tootekood: prv_ULTRA125X0,75 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

This response was truncated by the cut-off limit (max tokens). Open the sidebar, Increase the parameter in the settings and then regenerate.
————————-

ULTRACUT lõikeketas

Täpne lõige ja suurenenud kulumiskindlus

ULTRACUT lõikeketas on spetsiaalselt tööstusklientidele mõeldud toode, mis vastab kõrgetele nõudmistele. Tänu uutele tehnilistele lahendustele on saavutatud oluline kulumiskindluse kasv, mis tagab pikema kasutusea ja vähendab vajadust sagedaseks ketaste vahetamiseks. Lisaks on ULTRACUT lõikeketta lõige täpne ja puhas, tagades kvaliteetse tulemuse igal kasutuskorral.

Stabiilne käitumine ja suurem produktiivsus

ULTRACUT lõikeketta eripäraks on spetsiaalsed võrgud, mis tagavad lõikeketta stabiilse käitumise. See omakorda suurendab produktiivsust, kuna ketas ei kõigu ega värise kasutamise ajal. Stabiilne käitumine tagab ka parema ohutuse, kuna vähendab võimalust, et ketas võiks kasutamise ajal puruneda või lendavaid osakesi tekitada.

Sobib erinevatele materjalidele

ULTRACUT lõikeketas sobib suurepäraselt õhukestele profiilidele, ümarmaterjalidele, plekile ja paljudele teistele materjalidele. See teeb sellest mitmekülgse tööriista, mis sobib erinevatele tööstusharudele ja kasutusvaldkondadele. Olgu tegemist metallitööstuse, ehituse või muu valdkonnaga, ULTRACUT lõikeketas on usaldusväärne valik.

Title

Go to Top