LED-pealamp TIROSS TS-1865 5W

15.24

Laost otsas

Valgus 5W CREE XPG + 5W COB LED (320 luumenit)
Funktsioonid: COB täisvõimsusel põlemine, valge – punane – roheline
Punane tagatuli pealambi rihma küljes – funktsioonid: põlev, vilkuv, väljas
Rihma küljes riputuskonks koos SOS vilega
Patareid 3xAAA ei kuulu komplekti.

Laost otsas

Tootekood: prv_TS-1865 Kategooriad: ,

Kirjeldus

This response was truncated by the cut-off limit (max tokens). Open the sidebar, Increase the parameter in the settings and then regenerate.
————————-

LED-pealamp TIROSS TS-1865 5W


Valgus 5W CREE XPG 5W COB LED (320 luumenit)

LED-pealamp TIROSS TS-1865 5W on võimas ja mitmekülgne valgusallikas, mis sobib suurepäraselt erinevateks tegevusteks nii sise- kui välitingimustes. Sellel pealambil on mitmeid funktsioone, mis tagavad optimaalse valgustuse igas olukorras.

Funktsioonid:

Pealamp on varustatud COB täisvõimsusel põlemise funktsiooniga, mis tagab eriti hea valgustuse. Lisaks on võimalik valida erinevate valgusrežiimide vahel, sealhulgas valge, punane ja roheline valgus. Punane tagatuli pealambi rihma küljes võimaldab valida erinevate funktsioonide vahel, sealhulgas põlev, vilkuv või väljas olek.

Lisafunktsioonid:

Pealambi rihma küljes on riputuskonks, mis võimaldab seda hõlpsasti kinnitada erinevatele pindadele. Lisaks on riputuskonksul SOS vile, mis võib olla kasulik hädaolukordades. Pealamp töötab 3xAAA patareidega, mis ei kuulu komplekti.

LED-pealamp TIROSS TS-1865 5W on vastupidav ja kvaliteetne valgusallikas, mis pakub suurepärast valgustust erinevates olukordades. Selle mitmekülgsed funktsioonid ja lisafunktsioonid muudavad selle ideaalseks valikuks nii matkamiseks, telkimiseks,

Title

Go to Top