Lauakruustangid 2in1 78mm

30.40

360 kraadi pöörlev
trelli kinnitusega

Tootekood: prv_TN_1338 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Lauakruustangid 2in1 78mm

Need lauakruustangid on mitmekülgsed ja mugavad tööriistad, mis aitavad teil hõlpsalt ja tõhusalt kinnitada erinevaid esemeid. Kruustangid on valmistatud vastupidavast materjalist, mis tagab nende pikaajalise kasutamise.

360 kraadi pöörlev

Üks suurepärane omadus nendel lauakruustangeil on nende võime pöörata 360 kraadi. See tähendab, et saate kinnitada esemeid igas suunas ja nurga all, mis muudab töö palju lihtsamaks ja mugavamaks.

Trelli kinnitusega

Need lauakruustangid on varustatud trelli kinnitusega, mis võimaldab teil neid kinnitada trellile või muule tööriistale. See annab teile veelgi suurema stabiilsuse ja kontrolli, kui kinnitate esemeid.

Kasutamine

Need lauakruustangid on ideaalsed erinevate tööde jaoks, sealhulgas puidutööd, metallitööd, remonditööd ja palju muud. Neid saab kasutada nii kodustes töödes kui ka professionaalses keskkonnas.

Kokkuvõttes on need lauakruustangid mitmekülgsed ja vastupidavad tööriistad, mis aitavad teil hõlpsalt ja tõhusalt kinnitada erinevaid esemeid. Nende 360-kraadine pöörlemisvõime ja trelli kinnitusega omadused muudavad need veelgi kasulikumaks. Hankige need lauakruustangid juba täna ja n

Title

Go to Top