Laserkaugusmõõtja SOLIGHT 0,05-80m

50.78

Mõõdab kaugust, arvutab pindala, ruumala ja kasutades Pythagorase teoreemi, mõõdab kahe haara pikkuse teadmisel kolmanda haara pikkuse.
Kauguse mõõtmine: 0.05 – 80m
Ühikud: m, ft, in
LAser klass: II, vähem kui 1mW
laseri tüüp: 635nm
Mõõtetäpsus ± 1.5mm
Resolutsioon: 1mm
Kasutustemperatuur -10 + 50 ° C
Display taustavalgustus
Horisontaal- ja vertikaallood
20 viimase mõõte mälu
Automaatne välja lülitus
Tühjeneva patarei indikaator
Patarei: 2×1,5V, AAA
Mõõdud: 125x58x30mm

Tootekood: prv_DM80 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Laserkaugusmõõtja SOLIGHT 0,05-80m

Ülevaade

Laserkaugusmõõtja SOLIGHT on mitmekülgne seade, mis võimaldab mõõta kaugust, arvutada pindala ja ruumala ning kasutades Pythagorase teoreemi, mõõta kolmanda haara pikkust teades kahe haara pikkust. See on usaldusväärne ja täpne tööriist, mis sobib ideaalselt nii professionaalidele kui ka kodukasutajatele.

Kauguse mõõtmine

SOLIGHT laserkaugusmõõtja suudab mõõta vahemikus 0,05 kuni 80 meetrit. Lisaks saab mõõta kaugust ka jalgades ja tollides, mis muudab selle mitmekülgseks tööriistaks erinevatele kasutajatele.

Laseri omadused

SOLIGHT laserkaugusmõõtja kuulub laseriklassi II, mis tähendab, et selle võimsus on alla 1 mW. Laseri tüüp on 635 nm, mis tagab täpsed ja selged mõõtmistulemused.

Täpsus ja resolutsioon

Mõõtetäpsus on ± 1,5 mm, mis tagab täpsed mõõtmistulemused. Resolutsioon on 1 mm, mis võimaldab täpset ja detailset mõõtmist.

Kasutusmugavus

SOLIGHT laserkaugusmõõtjal on selge ja lihtne kasutajaliides, millel on taustavalgustusega ekraan. Lisaks on sellel horisontaal- ja vertikaallood, mis aitavad tagada täpse mõõ

Title

Go to Top