Lakukivi SOLSEL Extra 10kg Suure Mineraalide Sisaldusega

7.10

Lakukivi SOLSEL Extra on erakordselt rikas mineraalide sisaldusega lakukivi, mis on välja töötatud selleks, et pakkuda kariloomadele, sealhulgas veistele, kitsedele ja hobustele, ülimat toitainete allikat. See 10kg lakukivi aitab rahuldada kõrge mineraalivajadusega loomade toitumisnõudeid, toetades nende tervist, arengut ja üldist heaolu.

  • Rikkalik Mineraalide Allikas: SOLSEL Extra on rikastatud laia valiku eluliselt tähtsate mineraalidega, sealhulgas suurenenud tasemetega seleeni, tsinki, magneesiumi ja kaltsiumi, mis on olulised luude tugevuse, immuunsussüsteemi toetamise ja üldise tervise jaoks.
  • Toetab Loomade Tervist: See lakukivi aitab ennetada mineraalide puudust, soodustab tervislikku kasvu ja arengut, parandab viljakust ja suurendab loomade vastupanuvõimet haigustele.
  • Ilmastikukindel: Lakukivi SOLSEL Extra on disainitud vastu pidama erinevatele ilmastikutingimustele, säilitades oma kvaliteedi ja toitainete sisalduse nii vihmas kui päikesepaistes.
  • Lihtne Kasutada: Tänu oma kompaktsele suurusele ja vastupidavusele on lakukivi lihtsasti paigaldatav ja sobib kasutamiseks nii sise- kui välitingimustes, pakkudes loomadele pidevat juurdepääsu olulistele mineraalidele.
  • Jätkusuutlik ja Loodussõbralik: Valmistatud kõrgeimate keskkonnastandardite järgi, ilma kunstlike lisandite ja säilitusaineteta, tagades, et teie loomad saavad ohutu ja puhta mineraalide allika.

Pakiautomaati tellides on maksimaalne tellimuse piirang 2tk. Suurema koguse tellimiseks vali tarneviisiks kuller või kirjuta [email protected]

Tervel alusel 96tk.

Kirjeldus

Kasutusalad:

Lakukivi SOLSEL Extra on suurepärane valik farmidele ja loomapidajatele, kes soovivad tagada oma kariloomadele parima võimaliku mineraalide saadavuse. See on ideaalne toode loomadele, kes vajavad erilist toitainete tuge kasvu, arengu või produktiivsuse tõstmiseks.

Paigaldus ja Hooldus:

Asetage lakukivi alale, kus loomadel on lihtne juurdepääs, kuid kus see on kaitstud äärmuslike ilmastikuolude eest. Jälgige regulaarselt lakukivi tarbimist, et tagada loomadele pidev mineraalide allikas.

Koostis:
94% naatriumkloriidi, 2,2% kaltsiumkarbonaati

Koostisained
Naatrium 37%, kaltsium 1,2%, magneesium 0,1%,
Fosfor 0,0%.

Lisandid/Mikroelemendid:
Tsink, tsinkoksiidist (3b603) 8250 mg / kg; Mangaan,
mangaan (II) oksiidist (3b502) 6600 mg / kg; Vask,
vask (II) oksiidist (3b404) 1100 mg / kg; Raud, alates
raud- (II) -karbonaat (3b101) 560 mg / kg; Jood, alates
kaltsiumjodaat anh. (3b202) 100 mg / kg; Seleen,
naatriumseleniidist (3b801) 25 mg / kg.

SOLSEL Extra 10kg suure mineraalide sisaldusega lakukivi on asendamatu toode, mis aitab tagada teie kariloomade optimaalse tervise ja heaolu. Selle rikkalik mineraalide koostis toetab loomade arengut ja produktiivsust, pakkudes neile kõike, mida nad vajavad, et olla terved ja elujõulised. Valige Lakukivi SOLSEL Extra, et pakkuda oma loomadele parimat võimalikku toitumist.

Lisainfo

Kaal 10 kg
Mõõtmed 190 × 190 × 160 mm
Brand

Solsel

Country

Saksamaa

Title

Go to Top