Lakukivi Metsloomadele SOLSEL Wild 10kg

6.70

Lakukivi SOLSEL Wild 10kg on spetsiaalselt välja töötatud lakukivi, mis on mõeldud metsloomade, nagu hirvede, metssigade ja muude metsas elavate herbivooride, mineraalide ja soolade vajaduste rahuldamiseks. See kvaliteetne lakukivi metsloomadele on välja töötatud, arvestades metsloomade eripäraseid toitumisvajadusi, pakkudes neile rikkalikku mineraalide allikat looduslikus ja turvalises vormis.

Peamised eelised ja omadused:

  • Rikkalik Mineraalide Allikas: Lakukivi metsloomadele sisaldab hoolikalt valitud mineraale, sealhulgas kaltsiumi, fosforit, magneesiumi, naatriumi ja olulisi mikroelemente, mis on vajalikud metsloomade tervise ja elujõulisuse toetamiseks.
  • Toetab Loomade Heaolu: Aitab parandada metsloomade üldist heaolu, soodustades tugevamat immuunsussüsteemi, paremat seedimist ja tervemat nahka ning karvkatet.
  • Loodussõbralik: Valmistatud keskkonnasäästlikult, ilma kunstlike lisandite ja säilitusaineteta, tagades metsloomadele puhta ja ohutu toitumisallika.
  • Vastupidav Ilmastikutingimustele: Loodud kestma erinevates ilmastikuoludes, olles niiskuskindel ja säilitades oma kuju ning toitainete sisalduse.
  • Lihtne Kasutada: Lakukivi on lihtsasti paigutatav metsa või jahimaa erinevatesse piirkondadesse, võimaldades metsloomadel vabalt ligi pääseda vajalikele mineraalidele ja sooladele.

Pakiautomaati tellides on maksimaalne tellimuse piirang 2tk. Suurema koguse tellimiseks vali tarneviisiks kuller või kirjuta [email protected]

Tervel alusel 96tk.

Tootekood: 8711968432092 Kategooriad: , , ,

Kirjeldus

Kasutusalad:

SOLSEL Wild 10kg lakukivi metsloomadele on ideaalne toode nende toitumise rikastamiseks, aidates säilitada nende tervist ja soodustada elujõulisust looduslikus keskkonnas. See on eriti kasulik piirkondades, kus mulla mineraalide sisaldus on madal, pakkudes vajalikke toitaineid, mida metsloomad võivad muidu saada vähem.

Paigaldus ja Hooldus:

Valige lakukivi paigaldamiseks koht, kus metsloomadel on sellele hõlbus juurdepääs, kuid mis ei häiri nende loomulikku käitumist ega harjumusi. Veenduge, et lakukivi oleks paigutatud stabiilsele alusele, et vältida selle ümberminekut.

SOLSEL Wild 10kg lakukivi on hädavajalik toode metsloomade eest hoolitsevatele inimestele ja organisatsioonidele, pakkudes neile vajalikku tuge ja toitaineid looduslikus keskkonnas. See mitte ainult ei toeta metsloomade tervist ja heaolu, vaid aitab ka säilitada ja parandada nende elukeskkonna kvaliteeti. Valides SOLSEL Wild, panustate metsloomade tervisesse ja aitate kaasa nende elujõulisuse säilimisele.

Koostis:
97% naatriumkloriidi, 1,3% kaltsiumkarbonaati

Koostisained:
Naatrium 38%, kaltsium 0,8%, magneesium 0,1%,
Fosfor 0,0%.

Lisandid/Mikroelemendid:
Tsink, tsinkoksiidist (3b603) 1,071 mg/kg; Mangaan,
mangaan- (II) -oksiidist (3b502) 1000 mg/kg; Vask,
vask- (II) -oksüdist (3b404) 1,158 mg/kg; Raud, alates
raud- (II) -karbonaat (3b101) 503 mg/kg; Jood, alates
veevaba kaltsiumjodaat (3b202) 102 mg/kg; Seleen,
naatriumseleniidist (3b801) 25 mg/kg.

Lisainfo

Kaal 10 kg
Mõõtmed 190 × 190 × 160 mm
Brand

Solsel

Country

Saksamaa

Title

Go to Top