Kõrvaklapid 3M Peltor WS Alert XPI

520.00

Laost otsas

Sisseehitatud FM-raadio vastuvõtja, Bluetooth ® Peltor WS Alert XPi võimaldab kasutajatel traadita telefonikõnesid või kuulata oma lemmikmuusikat isegi mürarikkas keskkonnas.
Töötab AA patareidega ( 2tk). Võimalik tellida ka akuga versioon.

Laost otsas

Tootekood: prv_3MMRX21AWS6 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Kõrvaklapid 3M Peltor WS Alert XP

Sisseehitatud FM-raadio vastuvõtja, Bluetooth ®

Peltor WS Alert XP on kõrvaklappide mudel, mis võimaldab kasutajatel nautida traadita telefonikõnesid või kuulata oma lemmikmuusikat isegi mürarikkas keskkonnas. Klappidel on sisseehitatud FM-raadio vastuvõtja, mis võimaldab kuulata raadiot ilma eraldi seadmeid kasutamata.

Kõrvaklapid on varustatud Bluetooth ® tehnoloogiaga, mis võimaldab neid ühendada erinevate seadmetega, nagu nutitelefonid või arvutid. See võimaldab kasutajatel kuulata muusikat või vastu võtta telefonikõnesid ilma juhtmete segaduseta.

Töötab AA patareidega

Peltor WS Alert XP töötab AA patareidega, mida on vaja klappe kasutamiseks. Komplektis on kaks patareid, mis tagavad pikaajalise kasutamise. Samuti on võimalik tellida akuga versioon, mis võimaldab klappidel töötada pikemalt ilma patareide vahetamiseta.

Kõrvaklapid on mugavad ja kergesti reguleeritavad, et need sobiksid erinevatele kasutajatele. Neil on ka helitugevuse reguleerimise funktsioon, mis võimaldab kasutajatel kohandada helitugevust vastavalt oma eelistustele.

Title

Go to Top