Kõrvaklapid 3M Peltor WorkTunes PRO FM-raadioga

109.80

Laost otsas

Kaitse oma kuulmist ja kuula samal ajal FM-raadiot koos sisseehitatud antenniga. Salvestab kuni 5 jaama.
* 3,5 mm stereo sisend (piiratud kuni 82 dB) ühendamiseks väliste seadmetega (nt mobiiltelefon, raadio, kahesuunaline raadio ja iPod)”

Laost otsas

Tootekood: prv_3MHRXS220A Kategooriad: ,

Kirjeldus

Kõrvaklapid 3M Peltor WorkTunes PRO FM-raadioga

Kaitse oma kuulmist ja kuula samal ajal FM-raadiot

Kõrvaklapid 3M Peltor WorkTunes PRO FM-raadioga on ideaalsed tööriistad, mis võimaldavad sul kaitsta oma kuulmist samal ajal FM-raadiot kuulates. Need klapid on varustatud sisseehitatud antenniga, mis võimaldab sul kuulata oma lemmikjaamu.

Salvestab kuni 5 jaama

Need kõrvaklapid suudavad salvestada kuni 5 erinevat jaama, nii et saad hõlpsasti vahetada oma lemmikjaamade vahel ilma, et peaksid neid uuesti otsima.

3,5 mm stereo sisend väliste seadmetega ühendamiseks

Kõrvaklappidel on 3,5 mm stereo sisend, mis võimaldab sul ühendada neid erinevate väliste seadmetega, nagu mobiiltelefonid, raadiod, kahesuunalised raadiod ja iPodid. See võimaldab sul kuulata muusikat või suhelda teiste seadmetega, samal ajal kui kaitsead oma kuulmist.

Kokkuvõttes on kõrvaklapid 3M Peltor WorkTunes PRO FM-raadioga suurepärased tööriistad, mis pakuvad sulle kaitset kuulmise eest ja võimaldavad sul samal ajal nautida oma lemmikjaamu. Need on mugavad, vastupidavad ja mitmekülgsed, muutes need ideaalseks valikuks igale tööle, kus on vaja kaitsta oma kuulmist.

Title

Go to Top