Kombikanister BENSON 8l kütus/õli

9.96

Laost otsas

Kahepoolne kanister õlile ja kütusele.

Laost otsas

Tootekood: prv_IB_013018 Kategooriad: , , , , ,

Kirjeldus

Kombikanister BENSON 8l kütus/õli

Kombikanister BENSON on kahepoolne kanister, mis on mõeldud nii õli kui ka kütuse hoiustamiseks. Kanister on valmistatud vastupidavast materjalist, mis tagab selle pikaajalise kasutuse. Kanistril on mahutavus 8 liitrit, mis võimaldab hoida piisavalt kütust või õli erinevateks vajadusteks.

Vastupidav ja kvaliteetne

Kombikanister BENSON on valmistatud vastupidavast plastikust, mis tagab selle pikaajalise kasutuse. Kanister on tugev ja vastupidav, mis võimaldab seda kasutada ka raskemates tingimustes. Kanistri kvaliteetne konstruktsioon tagab, et see ei leki ega tilgu ning hoiab kütuse või õli turvaliselt sees.

Kahepoolne kanister

Kombikanister BENSON on kahepoolne kanister, mis võimaldab hoida nii kütust kui ka õli ühes kanistris. See muudab kanistri mitmekülgseks ja mugavaks kasutamiseks erinevates olukordades. Kanistri ühel küljel on märgistus “kütus” ja teisel küljel “õli”, et vältida segadust ja tagada õige aine kasutamine.

Lihtne kasutada

Kombikanister BENSON on lihtne kasutada. Kanistril on mugav käepide, mis võimaldab seda hõlpsasti transportida. Kanistri avamine ja sulgemine on lihtne ning tagab, et kütus või õli ei leki. Kanistri suur mahutavus võimaldab hoida piisav

Title

Go to Top