Kleebis lahtise tule ja suitsetamise keeld

1.01

Laost otsas

Suurus 10x10cm

Laost otsas

Tootekood: Lahtise tule keeld Kategooriad: , , , ,

Kirjeldus

Kleebis lahtise tule ja suitsetamise keeld

Toote kirjeldus

See kleebis on mõeldud kasutamiseks kohtades, kus on kehtestatud lahtise tule ja suitsetamise keeld. Kleebis on valmistatud vastupidavast materjalist ning selle suurus on 10x10cm.

Kasutamine

Kleebis on lihtne paigaldada. Eemalda kaitsekile ja kleebi see siledale ja puhtale pinnale, näiteks seina või ukse peale. Veendu, et pind oleks enne kleebise paigaldamist kuiv ja tolmuvaba.

Eelised

Selle kleebise kasutamine aitab tagada ohutuse ja suitsuvaba keskkonna. Kleebis on selge ja hästi loetav ning sellel on silmatorkav disain, mis aitab tähelepanu juhtida kehtestatud keelule.

Hooldus

Kleebis on vastupidav ja ilmastikukindel. Selle puhastamiseks võib kasutada niisket lappi või puhastusvahendit. Vältida tuleks agressiivsete kemikaalide kasutamist, mis võivad kahjustada kleebise pinda.

Kokkuvõte

Kleebis lahtise tule ja suitsetamise keeld on praktiline ja efektiivne viis keelatud tegevuse tähistamiseks. Selle kasutamine aitab tagada ohutuse ning suitsuvaba keskkonna. Kleebis on vastupidav ja lihtne paigaldada ning sobib ideaalselt erinevatele siledatele pindadele.

Lisainfo

Kaal 005 kg
Mõõtmed 100 × 100 × 2 mm

Title

Go to Top