Klaasipuur Ø 5mm

3.15

Laost otsas

Läbimõõt: 5 mm

Laost otsas

Tootekood: prv_320002 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Klaasipuur Ø 5mm

See klaasipuur on ideaalne tööriist erinevate materjalide puurimiseks. Selle läbimõõt on 5 mm, mis tagab täpsed ja puhtad puurimistulemused.

Kvaliteetne materjal

Klaasipuur on valmistatud kõrgekvaliteedilisest materjalist, mis tagab selle vastupidavuse ja pikaajalise kasutuse. See on vastupidav kulumisele ja purunemisele, mis muudab selle usaldusväärseks valikuks igapäevaseks kasutamiseks.

Täpsed puurimistulemused

Klaasipuuril on teravad lõikeosad, mis võimaldavad puurida puhtaid ja täpseid auke erinevates materjalides. Selle läbimõõt on 5 mm, mis tagab täpsuse ja sobib ideaalselt erinevate projektide jaoks.

Mugav kasutada

Klaasipuur on kerge ja mugav käes hoida. Sellel on ergonoomiline käepide, mis tagab mugava ja kindla haarde. See võimaldab teil puurida ilma suurema pingutuseta ning tagab sujuva ja kontrollitud puurimiskogemuse.

Universaalne kasutamine

Klaasipuur sobib mitmesuguste materjalide puurimiseks, sealhulgas klaas, keraamika, plastik, puit ja metall. See on mitmekülgne tööriist, mis sobib nii koduseks kasutamiseks kui ka professionaalseks kasutamiseks erinevates tööstusharudes.

Valige see klaasipuur Ø 5mm, et saada täpsed ja puhtad puurimistulemused er

Title

Go to Top