Keevituskaablite komplekt 25mm2 3+3m DX50

49.81

Komplektis 3m maanduskaabel DX50 pistikuga ja 3m elektroodihoidja DX pistikuga
Sobib kuni 200A keevitusvooluga elektroodkeevitusseadmetele.

Tootekood: prv_KIT000303 Kategooriad: , , ,

Kirjeldus

Keevituskaablite Komplekt 25mm2, 3+3m DX50

See kvaliteetne keevituskaablite komplekt on suurepärane valik neile, kes vajavad tõhusat ja usaldusväärset lahendust keevitamiseks. Komplekt sisaldab 3m maanduskaablit DX50 pistikuga ja 3m elektroodihoidja kaablit DX50 pistikuga, mis sobivad ideaalselt kuni 200A keevitusvooluga elektroodkeevitusseadmetele.

Toote omadused:

Komplekti sisu: Komplekt sisaldab 3m maanduskaablit DX50 pistikuga ja 3m elektroodihoidja kaablit DX50 pistikuga. See on kõik, mida vajate ühe komplektina keevitusseadmete ühendamiseks.

Kvaliteetne materjal: 25mm2 paksusega kaablid tagavad vastupidavuse ja tõhususe, tagades optimaalse voolu läbimise.

Ühilduvus: Kaablid on ühilduvad kuni 200A keevitusvooluga elektroodkeevitusseadmetega. See muudab need ideaalseks valikuks nii professionaalidele kui ka harrastajatele.

Praktiline kasutamine: DX50 pistikud tagavad kindla ühenduse ja lihtsa kasutuse. Kaablid on piisavalt pikad, et tagada paindlikkus töökohal.

See keevituskaablite komplekt pakub tõhusust, usaldusväärsust ja mugavust. See on suurepärane valik nii professionaalseks kasutamiseks kui ka isetegijatele, kes vajavad kvaliteetseid keevituskaableid.

Title

Go to Top