Kaablitangid MULTIUSE 200mm

15.15

Mitmesuguste elektripaigaldustööde jaoks.

Tootekood: prv_TN_3102 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Kaablitangid MULTIUSE 200mm

Mitmesuguste elektripaigaldustööde jaoks

Kaablitangid MULTIUSE 200mm on kvaliteetsed ja vastupidavad tööriistad, mis on spetsiaalselt loodud mitmesuguste elektripaigaldustööde jaoks. Need tangid on ideaalsed nii professionaalidele kui ka kodukasutajatele, kes tegelevad elektritöödega.

Vastupidav konstruktsioon

Tangide käepide on valmistatud vastupidavast materjalist, mis tagab nende pikaajalise kasutamise. Käepideme ergonoomiline disain tagab mugava ja kindla haarde, mis vähendab käte väsimust töö ajal.

Universaalne kasutamine

Kaablitangid MULTIUSE 200mm on mitmekülgsed ja sobivad erinevateks elektripaigaldustöödeks. Need tangid on ideaalsed juhtmete lõikamiseks, koorimiseks ja kinnitamiseks. Lisaks saab neid kasutada ka muudeks üldisteks töödeks, nagu näiteks mutrite ja poltide keeramiseks.

Turvaline kasutamine

Tangidel on spetsiaalne lukustusmehhanism, mis tagab nende turvalise hoiustamise ja transportimise. Lukustusmehhanism hoiab tangid kindlalt suletud asendis, vältides nende avanemist ja võimalikke vigastusi.

Kokkuvõttes on kaablitangid MULTIUSE 200mm usaldusväärsed ja praktilised tööriistad, mis muudavad elektripaigaldustööd lihtsamaks ja efektiivsemaks. Nende vastupidav konstrukts

Title

Go to Top