Jalgratta telefonihoidik 360 °, silikoon

5.29

Telefonihoidik sobib 4 ”kuni 6,7” telefonidele. Alust saab pöörata 360 °, seega on võimalik telefoni paigutada vertikaalselt või horisontaalselt.

Tootekood: prv_TN_7711 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Jalgratta telefonihoidik 360 °, silikoon

Toote kirjeldus

Jalgratta telefonihoidik on valmistatud vastupidavast silikoonist ning sobib 4 ”kuni 6,7” telefonidele. See on ideaalne lahendus, kui soovid oma telefoni turvaliselt ja mugavalt jalgrattale kinnitada.

Pööratav alus

Telefonihoidikul on pööratav alus, mis võimaldab sul telefoni paigutada nii vertikaalselt kui ka horisontaalselt. See annab sulle vabaduse valida endale sobivaim vaatenurk ning tagab mugava kasutuskogemuse.

Tugev ja vastupidav

Silikoonist valmistatud telefonihoidik on tugev ja vastupidav, tagades sinu telefoni turvalise kinnituse jalgrattale. Sa ei pea muretsema, et telefon võiks kukkuda või kahjustada saada.

Lihtne paigaldus

Telefonihoidik on lihtne paigaldada jalgratta lenksule. Sellel on reguleeritav kinnitusklamber, mis sobib erineva läbimõõduga lenksudele. Paigaldamine võtab vaid mõne sekundi ning ei vaja erilisi tööriistu.

Kokkuvõte

Jalgratta telefonihoidik 360 ° on praktiline ja mugav lahendus, mis võimaldab sul oma telefoni turvaliselt jalgrattale kinnitada. Selle pööratav alus võimaldab telefoni paigutada vertikaalselt või horisontaalselt ning tagab mugava kasutuskogemuse. Telefonihoidik on valmistatud vastupidavast silikoonist ning on lihtne pa

Title

Go to Top