Jalgratta esituli helkuriga SPORT LED, 2xAA

8.08

Laost otsas

2 tööreziimi: põlev ja vilkuv.
Toide: 2xAA patareid (sisalduvad komplektis).

Laost otsas

Tootekood: prv_IB_008133 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Jalgratta esituli helkuriga SPORT LED on suurepärane valik, et tagada oma jalgrattasõidul turvalisus ja nähtavus. Sellel esitulel on kaks erinevat töörežiimi – põlev ja vilkuv, mis võimaldavad sul valida endale sobiva valgustuse.

Selle esitule toide on 2xAA patareid, mis on komplektis kaasas. See tähendab, et sul ei ole vaja eraldi patareisid osta, vaid saad kohe peale toote saamist selle kasutusele võtta.

SPORT LED esitulel on ka helkur, mis aitab veelgi suurendada sinu nähtavust liikluses. Helkur on oluline lisavarustus, eriti hämaras või pimedas sõites, kuna see aitab teistel liiklejatel sind paremini märgata.

Selle esitule paigaldamine on lihtne ja kiire. Sa saad selle kinnitada oma jalgratta lenksule või kahvli külge, olenevalt sinu eelistustest ja jalgratta mudelist.

Kokkuvõttes on SPORT LED jalgratta esituli helkuriga suurepärane valik, et tagada oma jalgrattasõidul turvalisus ja nähtavus. Sellel on mitu töörežiimi, lihtne paigaldamine ning komplektis sisalduvad patareid. Ära jäta oma turvalisust juhuse hooleks – vali SPORT LED jalgratta esituli helkuriga!

Title

Go to Top