Jaapani Sirp puidust käepidemega

10.20

Jaapani sirp, tuntud ka kui “kama”, on traditsiooniline Jaapani põllutööriist, mis on aja jooksul endiselt säilitanud oma populaarsust tänu oma mitmekülgsusele ja efektiivsusele. See on spetsiaalselt kujundatud tagamaks maksimaalset täpsust ja mugavust erinevatel aiandus- ja põllumajandustöödel, sealhulgas rohimisel, lõikamisel ja korrastamisel. Jaapani sirbi ainulaadne disain ja kvaliteetne valmistusviis eristavad seda teistest sarnastest tööriistadest.

  • Ergonoomiline disain: Jaapani sirbi käepide on disainitud mugavaks ja stabiilseks haaramiseks, vähendades käte väsimust pikaajalise kasutamise ajal. See võimaldab kasutajal teostada täpseid lõikeid minimaalse pingutusega.
  • Terav kõrgekvaliteediline tera: Tera on valmistatud vastupidavast terasest, mis on spetsiaalselt töödeldud, et säilitada teravust pikema aja jooksul. See tagab puhta ja kiire lõikuse iga kasutuskorraga.
  • Mitmekülgne kasutus: Jaapani sirp sobib ideaalselt mitmesuguste aiandus- ja põllumajandustööde jaoks, alates rohimisest ja lõpetades saagikoristusega. Selle abil saab hõlpsasti lõigata rohtu, umbrohtu, samuti koristada teravilja ja muid põllukultuure.
  • Kompaktne ja kerge: Sirbi kompaktne suurus ja kerge kaal teevad sellest suurepärase kaaslase igapäevasteks aiandus- ja põllumajandustöödeks, võimaldades kiiret ja efektiivset tööd ilma liigse koormuseta.
  • Lihtne hooldus: Tera lihtne hooldus tagab, et sirp püsib aastaid töökindel. Regulaarne puhastamine ja vajadusel teritamine hoiavad selle alati parimas töökorras.
Tootekood: U001229 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Lisainfo

Kaal 0.23 kg
Mõõtmed 370 × 280 × 30 mm

Title

Go to Top