Keevitusmask Gala Gar Galaxy

139.30

Gala Gar Galaxy isetumenev keevitusmask

 

Tootekood: 51259B Kategooriad: , , ,

Kirjeldus

Gala Gar Galaxy isetumenev keevitusmask

Toote kirjeldus

Gala Gar Galaxy on kvaliteetne isetumenev keevitusmask, mis tagab kasutajale maksimaalse kaitse keevitamise ajal. Mask on varustatud spetsiaalse tehnoloogiaga, mis võimaldab maskil automaatselt tumeneda, kui keevituskaar süttib.

Omadused

Isetumenev tehnoloogia

Gala Gar Galaxy keevitusmaskil on isetumenev tehnoloogia, mis tagab kasutajale selge nähtavuse keevitamise ajal. Mask tumeneb automaatselt, kui keevituskaar süttib, ning muutub taas läbipaistvaks, kui keevitus lõpeb.

Reguleeritav tumenemise tase

Maskil on võimalik reguleerida tumenemise taset vastavalt kasutaja vajadustele. Tumendust saab reguleerida vastavalt keevitustöö intensiivsusele, tagades selge nähtavuse igas olukorras.

Kerge ja mugav kandmine

Gala Gar Galaxy keevitusmask on valmistatud kergest ja vastupidavast materjalist, mis tagab mugava kandmise. Maski saab kergesti kohandada vastavalt kasutaja pea suurusele ning see ei põhjusta ebamugavust ega survetunnet.

Kõrge kaitsetase

Mask pakub kasutajale kõrget kaitsetaset keevitamise ajal. See kaitseb kasutaja silmi ja nägu kahjuliku UV-kiirguse, sädemete ja lenduvate osakeste eest, tagades ohutu keevitam

Lisainfo

Tootja

Gala Gar

Title

Go to Top