Gaasisüütaja BENSON, täidetav

4.32

Kasutatav ka toidupõletina.

Tootekood: prv_IB_011505 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Gaasisüütaja BENSON

Toote kirjeldus

Gaasisüütaja BENSON on mitmekülgne ja praktiline seade, mis on mõeldud süütamiseks ja põletamiseks. Seda saab kasutada nii gaasipliidi süütamiseks kui ka toidupõletina.

Omadused

See gaasisüütaja on varustatud mugava täiteavaga, mis võimaldab seda hõlpsasti täita gaasiballooniga. Lisaks on sellel reguleeritav leek, mis võimaldab teil kontrollida põletamise intensiivsust vastavalt vajadusele.

Gaasisüütaja BENSON on valmistatud vastupidavast materjalist, mis tagab selle pikaajalise kasutamise. Sellel on ka ergonoomiline käepide, mis tagab mugava ja kindla haarde.

Kasutusvõimalused

Seda gaasisüütajat saab kasutada mitmel erineval viisil. Esiteks, see on ideaalne abivahend gaasipliidi süütamiseks. Lihtsalt suunake leek gaasipliidi põleti juurde ja vajutage süütamisnuppu.

Lisaks saab BENSON gaasisüütajat kasutada ka toidupõletina. See on suurepärane abivahend toidu valmistamisel, eriti kui soovite valmistada krõbedat koorikut või sulatada juustu. Lihtsalt suunake leek soovitud kohale ja reguleerige põletamise intensiivsust vastavalt vajadusele.

Kokkuvõte

Gaasisüütaja BENSON on mitmekülgne ja praktiline seade, mis sobib su

Title

Go to Top