Gaasipõleti PIZZOR, piezo-süütega

14.85

Laost otsas

Automaatse süütega ja reguleeritava leegiga gaasipõleti.
7/16″ keermega.

Laost otsas

Tootekood: prv_TN_2278 Kategooriad: , , ,

Kirjeldus

Gaasipõleti PIZZOR

Automaatse süütega ja reguleeritava leegiga gaasipõleti

Gaasipõleti PIZZOR on kvaliteetne ja usaldusväärne tööriist, mis on varustatud automaatse süütega ja reguleeritava leegiga. See tagab lihtsa ja mugava kasutamise igas olukorras.

Tehnilised andmed:

  • Keermega: 7/16″

Gaasipõleti PIZZOR on ideaalne valik nii professionaalidele kui ka kodukasutajatele. Selle mitmekülgsed funktsioonid võimaldavad seda kasutada erinevates töödeks, nagu näiteks metalli sulatamine, torude painutamine või jootmine.

Automaatne süüde tagab kiire ja lihtsa süütamise ning reguleeritav leek võimaldab teil kohandada põleti võimsust vastavalt vajadusele. See annab teile täieliku kontrolli tööprotsessi üle.

Gaasipõleti PIZZOR on valmistatud vastupidavast materjalist, mis tagab selle pikaajalise kasutamise. Selle ergonoomiline disain tagab mugava ja kindla haarde, mis vähendab väsimust ja parandab töö tõhusust.

Lihtne hooldus ja kasutamine muudavad gaasipõleti PIZZORi hädavajalikuks tööriistaks igas töökojas või koduses tööriistakomplektis. Hankige endale täna gaasipõleti PIZZOR ja nautige selle usaldusväärset jõudlust ja mitmekülgsust!

Title

Go to Top