Bio äädikas Euro 4L

14.65

Umbrohi võib olla aednike ja aedade nuhtlus, kuid kemikaalide kasutamine võib olla problemaatiline nii keskkonna kui ka taimede tervise seisukohalt. Bio äädikas Euro on üks looduslik alternatiiv, mis aitab tõhusalt kontrollida umbrohtu, olles samas ohutu ja keskkonnasõbralik valik.

Tootekood: 153112 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Bio-äädikas Euro on väga tõhus ja keskkonnasõbralik umbrohutõrjevahend kaetud looduslikele pindadele.

Bio-Äädikas Euro ei kahjusta mulda ja põhjavett.

Toime:
EURO Bio- äädikas sisaldab pindpinevust vähendavat ainet, mis kiirendab äädika imendumist taimede lehtedesse ja juurtesse, mille tulemusena saavutatakse kiirem ja püsivam toime. EURO Bio-äädikas imendub kiiresti umbrohtudesse ja hakkab mõjuma koheselt. Tõrjevahend laguneb looduslikult jätmata kahjustavaid keemilisi jääkaineid, mis võivad ajapikku imenduda pinnasesse.

Umbrohi võib olla aednike ja aedade nuhtlus, kuid kemikaalide kasutamine võib olla problemaatiline nii keskkonna kui ka taimede tervise seisukohalt. Bioäädikas on üks looduslik alternatiiv, mis aitab tõhusalt kontrollida umbrohtu, olles samas ohutu ja keskkonnasõbralik valik.

Miks kasutada bioäädikat umbrohutõrjeks?
Happeline mõju: Bioäädikas sisaldab äädikhapet, mis mõjub umbrohule, häirides selle kasvutingimusi. See on efektiivne viis, kuidas vältida umbrohu levikut.
Kiire toime: Bioäädika kasutamine annab kiireid tulemusi, kuna äädikhappe mõju on kiire ja otsene.

Bio äädikas, kui putukatõrjevahend?

Bioäädikas on mitmekülgne looduslik toode, mida saab kasutada mitte ainult toiduvalmistamisel, vaid ka putukatõrjeks. See on tõhus ja keskkonnasõbralik alternatiiv keemilistele putukatõrjevahenditele, pakkudes samal ajal ohutumat lahendust nii inimestele kui ka keskkonnale.

Mis teeb bioäädikast tõhusa putukatõrjevahendi?

Happe sisaldus: Bioäädikas sisaldab atsetaatset hapet, mis omab putukaid tõrjuvat toimet. Hape mõjub putukatele nende tundlike kehakestade kaudu, põhjustades nende kiiret kadumist.
Aroom: Äädika iseloomulik lõhn toimib looduslikult, peletades putukaid eemale. See muudab bioäädika suurepäraseks valikuks näiteks köögiviljaaedade või viljapuudele.

Title

Go to Top