Elektrood INE Inox312 roostevaba 3,2x350mm 2,5kg

81.00

29 tk/kg, pakis 75 tk

Poolaluselise kattega elektrood; sobib raud-austeniitteraste ja raskesti keevitatavate teraste,

kaasa arvatud 13% mangaanisisaldusega terased, keevitamiseks ja kõvapindade loomiseks.

Väga head mehhaanilised omadused ja vastupidavus mõranemisele muudavad selle elektroodi sobivaks kõigile võimalikele rakendustele.

89 tk/kg, pakis 230 tk

Väga hea välimusega keevisvann, vähe pritsmeid, hõlpsasti eemaldatav räbu.

Sobib tundmatute ja raskesti keevitavate teraste (suure süsinikusisaldusega ning vedruteraste, 13% mangaanteraste),

samuti kuumatugevate teraste ning süsinikterase ja roostevaba terase ühendamiseks ning tundmatute teraste keevitamiseks.Süttib kergesti kõigi aparaatidega. Keevitamine kõigis asendeis nii alalis- kui ka vahelduvvooluga.Kasutusala:

* Raskestikeevitatavad terased s.h. suure süsinikusisaldusega karastuvad terased,

tööriistaterased (stantsid, pressvormid) ja vedruterased, mangaanterased (13%Mn), automaaditerased, kuumuspüsivad terased.

* Segaliited roostevaba terase ja suure süsinikusisaldusega teraste vahel.

* Metall-metall kulumise tagajärjel kulunud pindadele pealekeevitus, kuumsurvetöötlusseadmed, ahjude- ja kollete komponrendid.

* Kõrge kroomkarbiididesisaldusega pindele vahekihiks

Kinnine pakend säilib piiramatu aja temeratuurivahemikus 10 kuni 40 kraadi ning suhtelisel õhuniiskusel alla 80%Analoogsed teiste tootjate margid: Elga Cromarod 312, Hyundai S-312

Tootekood: prv_INEINOX312_3,2_2,5KG Kategooriad: , , ,

Kirjeldus

Elektrood INE Inox312 roostevaba 3,2x350mm 2,5kg

Poolaluselise kattega elektrood

Sobib raud-austeniitteraste ja raskesti keevitatavate teraste, kaasa arvatud 13% mangaanisisaldusega terased, keevitamiseks ja kõvapindade loomiseks. Väga head mehhaanilised omadused ja vastupidavus mõranemisele muudavad selle elektroodi sobivaks kõigile võimalikele rakendustele.

89 tk/kg, pakis 230 tk

Väga hea välimusega keevisvann

Vähe pritsmeid, hõlpsasti eemaldatav räbu. Sobib tundmatute ja raskesti keevitavate teraste (suure süsinikusisaldusega ning vedruteraste, 13% mangaanteraste), samuti kuumatugevate teraste ning süsinikterase ja roostevaba terase ühendamiseks ning tundmatute teraste keevitamiseks.

Kasutusala:

  • Raskestikeevitatavad terased s.h. suure süsinikusisaldusega karastuvad terased, tööriistaterased (stantsid, pressvormid) ja vedruterased, mangaanterased (13%Mn), automaaditerased, kuumuspüsivad terased.
  • Segaliited roostevaba terase ja suure süsinikusisaldusega teraste vahel.
  • Metall-metall kulumise tagajärjel kulunud pindadele pealekeevitus, kuumsurvetöötlusseadmed, ahjude- ja kollete komponendid.
  • Kõrge kroomkarbiididesisaldusega pindele vahekihiks.

Title

Go to Top