Augufreeside komplekt metallile 16-30mm 1/4″

16.23

Laost otsas

Komplektis 16. 18,5, 20, 25 ja 30mm augufreesid.
HSS kiirlõiketerasest valmistatud kulumiskindlad augufreesid, millel on volframkarbiidist hambad kiireks ja puhtaks lõikeks. Sobib kasutamiseks nii trelli kui ka puurpingiga.
1/4″ kinnitus, juhtpuuri ø 6,3 mm.
Töödeldavad materjalid- roostevaba teras, teras, plast, vask, messing jne.
Komplektis kaasas igale augufreesile juhtpuur ja kuuskantvõti.

Laost otsas

Tootekood: prv_IB_013172 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Augufreeside komplekt metallile 16-30mm 1/4″

Kirjeldus

See augufreeside komplekt on spetsiaalselt mõeldud metalli töötlemiseks. Komplektis on viis erineva suurusega augufreesi: 16mm, 18,5mm, 20mm, 25mm ja 30mm. Need augufreesid on valmistatud kulumiskindlast HSS kiirlõiketerasest, mis tagab nende pikaajalise vastupidavuse. Lisaks on neil volframkarbiidist hambad, mis võimaldavad kiiret ja puhtat lõikamist.

Kasutusvõimalused

Seda komplekti saab kasutada nii trelli kui ka puurpingiga. Augufreesidel on 1/4″ kinnitus, mis tagab nende kindla ja turvalise paigaldamise. Juhtpuuri läbimõõt on 6,3 mm, mis võimaldab täpset ja kontrollitud töötlemist. Komplektis on kaasas igale augufreesile juhtpuur ja kuuskantvõti, mis teeb nende kasutamise veelgi mugavamaks.

Töödeldavad materjalid

Selle komplekti augufreesid saab kasutada mitmesuguste materjalide töötlemiseks, sealhulgas roostevaba teras, teras, plast, vask, messing jne. Nende mitmekülgsus võimaldab neid kasutada erinevates tööstusharudes ja projektides.

Title

Go to Top